- - - - - -
vasárnap, 05 február 2023

 

Név

Beosztás

Szakképzettség

Kovácsné Pál Krisztina

Intézményvezető

német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
orosz szakos általános iskolai tanár
szakvizsgázott pedagógus közoktatási vezető

Juhász Andrea Mária

Intézményvezető-helyettes

Felső tagozat

matematika-orosz szakos általános iskolai tanár
közoktatási vezető

Bárdosné Rohn Edina

tanár

középiskolai matematika és német nyelv és kultúra tanár

Bukta Andrea

tanár

történelem szakos bölcsész és tanár
magyar-történelem szakos általános iskolai tanár            szakvizsgázott pedagógus      közoktatási vezető

Fallerné Krasznavölgyi Eszter

tanár

magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos általános      iskolai tanár                          

Farkasné Gungl Rita

tanár

 mérnök informatikus,  mérnök tanár

Fürediné Nikl Aranka

tanár

középiskolai testnevelő tanár

Herman Veronika

tanár

angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és általános és középiskolai tanár

Illés Boglárka

tanár

biológia-kémia szakos általános iskolai tanár            

Juhász Veronika

tanár

magyar nyelv és irodalom és
német nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár
magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár

Kanczler István

tanár

középiskolai testnevelő tanár
judo szakedző

Laszlóczkiné Füstös Mária

tanár

általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel
ének-zene tanár

Mészáros Kitti

tanár

okleveles angoltanár, okleveles történelemtanár

Németh Hajnalka

tanár

angol nyelvtanár

Novák Anett

tanár

német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Szőkéné Szabó Anikó

tanár

matematika-orosz szakos általános iskolai tanár,
fizika szakos általános iskolai tanár

Vajdáné Fehér Ildikó

tanár

matematika-technika szakos általános iskolai tanár,
szakvizsgázott pedagógus,      közoktatási vezető 

Ványiné Németh Ildikó

tanár

magyar-történelem szakos általános iskolai tanár

Zirczi Judit

tanár művészeti rajz szakos középiskolai tanár

 

Óraadók
Név Beosztás Szakképzettség
Lampert Marianna tanár földrajz szakos tanár
Ujvári Dávid tanító táncpedagógus

 

Részmunkaidős
Név Beosztás Szakképzettség
Dr. Vincze Zoltán Endréné tanár matematika szakos tanár, kémia szakos tanár
Zirczi Judit tanár művészeti rajz szakos középiskolai tanár

 

Tartósan távollévők
Bárdosné Rohn Edina
Mészáros Kitti
Novák Anett