- - - - - -
péntek, 18 október 2019

 

Sporteredmények

2018/2019.

 

ÚSZÁS

Városkörnyéki Diákolimpia

2019. január 8. 1500 óra

Paks, Városi Tanuszoda

Sor-szám

Név

Osztály

Eredmény

Kísérő tanítók

arany

ezüst

bronz

1.

Kerepesi Janka

1.b

 

gyorsváltó

 

Bartal Edit: 1-2. évfolyam

Sántáné Blatt Szilvia: 3-4. évfolyam

Dobrovics Dalma

 

2.

Braun Sára

1.b

 

gyorsváltó

 

3.

Bach Melinda

1.b

 

gyorsváltó

 

4.

Zsók Laura

2.b

mell, hát

gyorsváltó

 

5.

Vajna Lóránt

3.a

 

vegyesváltó

 

6.

Deák Zoltán

3.b

gyorsváltó

 

 

7.

Angyal Jázmin

3.b

vegyesváltó

gyorsváltó

 

8.

Magyar  Réka Eliza

3.b

mell, gyors,

gyorsváltó

vegyesváltó

 

9.

Pavlík Benjámin

4.a

gyors, hát,

gyorsváltó

vegyesváltó

 

10.

Tóth Zsombor

4.a

gyorsváltó

 

 

11.

Németh Noémi

4.a

hát, vegyesváltó

 

 

12.

Barta Blanka

4.a

 

gyorsváltó

 

13.

Salamon Botond

4.b

vegyesváltó

vegyesváltó

 

14.

Zsók Fanni Virág

4.b

vegyesváltó

gyorsváltó, mell,

gyors

 

 

 

 

DIÁKOLIMPIA

MEZEI FUTÓVERSENY VÁROSKÖRNYÉKI DÖNTŐ

2019.03.19.

1-4. évfolyam

Helyszín: Atomerőmű Sportcsarnok melletti füves terület

Résztvevő:20 tanuló (4 csapat/5 fő)

Sorszám

Csapatok

Tanulók

Osztály

 

Eredmény

Kísérő tanítók

1.

I. korcsoport

lány

Kiss Vanda

1.a

1. hely

Sántáné Blatt Szilvia

Bartal Edit

2.

Lizák-Pető Nóra

1.b

3.

Jákli Jázmin

2.b

4.

Zsók Laura

2.b

5.

Kiszl Luca

2.b

6.

I. korcsoport

fiú

Füredi Bence

1.b

3. hely

7.

Babarik Levente

2.b

8.

Pach Gábor

2.b

9.

Fábián Zsombor

2.b

10.

Nemere Márton

2.b

11.

II. korcsoport

lány

Feil Réka

3.a

3. hely

12.

Németh Noémi

4.a

13.

Tímár Míra

4.a

14.

Hernádi Gréta

4.b

15.

Korwin Amely May

5. a

16.

II. korcsoport

fiú

Pumerschein Dávid

3.a

3. hely

17.

Aradi Bercel

4.a

18.

Pavlík Benjamin

4.a

19.

Tóth Zsombor

4.a

20.

Kohári Rafael

4.b

 

 

Iskolánk csapata első alkalommal vett részt a TV2 „Nagy Vagy!” játékán. A 6 csapatból álló elődöntőt megnyertük. A döntőben a 6. helyezést értük el.

A csapat tagjai: Ódor Zsófi, Bóna Kinga, Tímár Míra, Pavlík Benjamin, Pavlík Botond, Tóth Zsombor

Felsős tanulóink is nagyon sikeresen szerepeltek a diákolimpia versenyeken.

Floorball városkörnyéki versenyen: 3. helyezés –fiú IV. korcsoportban.

A csapat tagjai: Bach Máté, Váncsa Máté, Ádám Dominik, Laki Maximilián, Ritter Milán

Futsal IV. korcsoport fiú városkörnyéki: 3. helyezés

A csapat tagjai: Ádám Dominik, Bach Máté, Feil Csanád, Laki Maximilián, Péter Ákos, Ritter Milán, Szívós Tamás Balázs, Váncsa Máté

Úszás városkörnyéki

versenyen aranyérmet szereztek:

  • Nagy Soma /gyors/
  • Adorján Angéla /gyors, mell/
  • Bach Máté /gyors/
  • Bóna Kinga /hát/
  • Hanti Panna /hát/
  • Pécsi Nóra

ezüstérmesek:

  • Kern Erik /gyors, pillangó/
  • Bóna Kinga /gyors/
  • Pécsi Nóra /gyors/
  • Bach Máté /mell/

bronzérmet:

  • Hanti Panna /mell/
  • Pinczés Milán /hát/

gyors váltó arany, vegyes váltó ezüst III. korcsoport :

  • fiúk /ezüst/ Richter Kristóf, Pinczés Marcell, Nagy Soma, Kern Erik

 

vegyes váltó arany, gyors váltó ezüst III. korcsoport:

  • lányok /arany/ Bóna Kinga, Gungl Eszter, Adorján Angéla, Szabó Kitti

 

Megyei úszás döntő Bonyhád egyéni eredmények:

  • Bóna Kinga –hát-ezüst
  • Kern Erik-gyors-bronz
  • Adorján Angéla-mell-4. helyezés

A Nagydorogon megrendezett atlétikai városkörnyéki versenyen a III.korcsoportos lányok a 4x100-as váltóban megszerezték a bronzérmet.

A csapat tagjai: -Árki Flóra, Bóna Kinga, Szabó Kitti, Ódor Lotti, Szilassy Dóra

 

Fiú csapatunk: Buglyó Barna, Krausz Kornél, Pavlík Botond, Pupp Zétény, Szabó Attila,

aranyérmet nyertek a csapatversenyben illetve megnyerték a 4x100 méteres váltófutást is.

 

A csapat tagjai egyéniben is több érmes helyezést szereztek:

Buglyó Barna:

  • egyéni összetettben arany,
  • magasugrásban arany,
  • kislabdadobásban ezüstérem

Pavlík Botond:

  • 60 m futásban és
  • távolugrásban ezüstérem

Krausz Kornél:-

  • egyéni összetettben ezüstérem
  • 60 m futásban bronzérem

Pupp Zétény:

  • kislabdadobásban bronzérem

A IV.korcsoportban súlylökésben

  • Tengölics Tamás városkörnyéki első- és megyei második helyezett lett.

 

Kosárlabda sportágban iskolánk sporttörténelmet írt.

III. korcsoportos fiú csapatunk megnyerve a városi, megyei és országos elődöntőt, bejutott az országos döntőbe, melyet Mezőberényben rendeztek. Küzdelmes mérkőzéseken az országos 4. helyet szereztük meg.

A csapat tagjai: Bagdy Mihály, Bíró Redmond Buglyó Barna, Fillér Dávid, Mágocsi Martin, Nagy Dániel, Pach Péter, Pavlík Botond, Pavlík Benjamin, Pinczés Marcell, Rostási Balázs, Szabó Attila,

Buglyó Barnát beválogatták a döntő All Star csapatába.